Rhoss Chiller Servisi

Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi

  • 2290 defa

Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi

EKC GRUP Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Rhoss Su Soğutmalı, Rhoss Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve Rhoss Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Rhoss Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Rhoss Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Rhoss Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Rhoss Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Rhoss Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Rhoss Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Rhoss Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, Gebze Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, Tekirdağ Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, Edirne Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çorlu Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çerkezköy Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi, Hadımköy Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Rhoss Su Soğutmalı Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş