Nova Frigo Chiller Servisi

Nova Frigo Mini Chiller Servisi

  • 2069 defa

Nova Frigo Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Nova Frigo mini Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Nova Frigo mini chiller , Nova Frigo Hassas Kontrol Cihazları ve Nova Frigo Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Nova Frigo Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Nova Frigo Mini Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Nova Frigo Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Nova Frigo Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Nova Frigo Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Nova Frigo Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Nova Frigo Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Nova Frigo Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Nova Frigo Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Nova Frigo Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Nova Frigo Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Nova Frigo Chiller Servisi, Gebze Nova Frigo Chiller Servisi, Tekirdağ Nova Frigo Chiller Servisi, Edirne Nova Frigo Chiller Servisi, Çorlu Nova Frigo Chiller Servisi, Çerkezköy Nova Frigo Chiller Servisi, Hadımköy Nova Frigo Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Nova Frigo Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş