Lauda Mini Chiller Servisi

Lauda Mini Chiller Servisi

  • 2132 defa

Lauda Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Lauda Laboratuvar Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Lauda Laboratuvar Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Lauda Laboratuvar Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

 

TeknoTim, Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Lauda Laboratuvar Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Lauda Laboratuvar Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Lauda Laboratuvar Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Lauda Laboratuvar Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Lauda Laboratuvar Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Lauda Laboratuvar Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Lauda Laboratuvar Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Lauda Laboratuvar Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Lauda Laboratuvar Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, Gebze Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, Tekirdağ Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, Edirne Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, Çorlu Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, Çerkezköy Lauda Laboratuvar Chiller Servisi, Hadımköy Lauda Laboratuvar Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Lauda Laboratuvar Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Bu kategoriden diğerleri: Hitema Mini Chiller Servisi »

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş