Mini Chiller Servisi

Natiolal Lab Mini Chiller Servisi

EKC GRUP National Lab Laboratuvar Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, National Lab Laboratuvar Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde National Lab Laboratuvar Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Nova Frigo Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Nova Frigo mini Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Nova Frigo mini chiller , Nova Frigo Hassas Kontrol Cihazları ve Nova Frigo Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Nova Frigo Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Industrial Frigo Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Industrial Frigo Mini Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Industrial Frigo, Industrial Frigo Hassas Kontrol Cihazları ve Industrial Frigo Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Industrial Frigo Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Hitema Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Hitema Mini Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Hitema , Hitema Hassas Kontrol Cihazları ve Hitema Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Hitema Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

MİNİ CHİLLER SU SOĞUTMA GRUBU SERVİSİ

Mini Chiller cihazlarının, sezon başnda ilk çalıştırma ve bakımı, sezon sonunda ise sonlandırılması ve son bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.

Lauda Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Lauda Laboratuvar Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Lauda Laboratuvar Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Lauda Laboratuvar Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş