Hitema Chiller Servisi

Hitema Mini Chiller Servisi

  • 2262 defa

Hitema Mini Chiller Servisi

EKC GRUP Hitema Mini Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Hitema , Hitema Hassas Kontrol Cihazları ve Hitema Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Hitema Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Hitema Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Hitema Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Hitema Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Hitema Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Hitema Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Hitema Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Hitema Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Hitema Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Hitema Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Hitema Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Hitema Chiller Servisi, Gebze Hitema Chiller Servisi, Tekirdağ Hitema Chiller Servisi, Edirne Hitema Chiller Servisi, Çorlu Hitema Chiller Servisi, Çerkezköy Hitema Chiller Servisi, Hadımköy Hitema Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Hitema Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş