Wesper Chiller Servisi

Wesper Chiller Servisi

  • 3045 defa

Wesper Chiller Servisi

EKC GRUP Wesper Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Wesper , Wesper Hassas Kontrol Cihazları ve Wesper Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Wesper Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Wesper Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Wesper Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Wesper Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Wesper Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Wesper Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Wesper Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Wesper Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Wesper Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Wesper Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Wesper Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Wesper Chiller Servisi, Gebze Wesper Chiller Servisi, Tekirdağ Wesper Chiller Servisi, Edirne Wesper Chiller Servisi, Çorlu Wesper Chiller Servisi, Çerkezköy Wesper Chiller Servisi, Hadımköy Wesper Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Wesper Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş