Uniflair Chiller Servisi

Uniflair Chiller Servisi

  • 3119 defa

Uniflair Chiller Servisi

EKC GRUP Uniflair Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Uniflair, Uniflair Hassas Kontrol Cihazları ve Uniflair Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Uniflair Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Uniflair Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Uniflair Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Uniflair Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Uniflair Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Uniflair Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Uniflair Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Uniflair Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Uniflair Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Uniflair Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Uniflair Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Uniflair Chiller Servisi, Gebze Uniflair Chiller Servisi, Tekirdağ Uniflair Chiller Servisi, Edirne Uniflair Chiller Servisi, Çorlu Uniflair Chiller Servisi, Çerkezköy Uniflair Chiller Servisi, Hadımköy Uniflair Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Uniflair Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş