T-Max Chiller Servisi

T-Max Chiller Servisi

  • 3277 defa

T-Max Chiller Servisi

EKC GRUP TMax Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, T-Max , TMax Hassas Kontrol Cihazları ve TMax Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde TMax Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, TMax Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. TMax Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde TMax Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak TMax Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

TMax Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. TMax Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, TMax Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim TMax Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup TMax Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, TMax Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul TMax Chiller Servisi, Gebze TMax Chiller Servisi, Tekirdağ TMax Chiller Servisi, Edirne TMax Chiller Servisi, Çorlu TMax Chiller Servisi, Çerkezköy TMax Chiller Servisi, Hadımköy TMax Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi TMax Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş