Proficool Chiller Servisi

Proficool Chiller Servisi

  • 3392 defa

Proficool Chiller Servisi

EKC GRUP Proficool Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Proficool , Proficool Hassas Kontrol Cihazları ve Proficool Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Proficool Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Proficool Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Proficool Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Proficool Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Proficool Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Proficool Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Proficool Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Proficool Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Proficool Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Proficool Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Proficool Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Proficool Chiller Servisi, Gebze Proficool Chiller Servisi, Tekirdağ Proficool Chiller Servisi, Edirne Proficool Chiller Servisi, Çorlu Proficool Chiller Servisi, Çerkezköy Proficool Chiller Servisi, Hadımköy Proficool Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Proficool Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş