Multistack Chiller Servisi

Multistack Chiller Servisi

  • 3371 defa

Multistack Chiller Servisi

EKC GRUP Multistack Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Multistack, Multistack Hassas Kontrol Cihazları ve Multistack Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Multistack Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Multistack Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Multistack Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Multistack Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Multistack Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Multistack Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Multistack Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Multistack Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Multistack Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Multistack Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Multistack Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Multistack Chiller Servisi, Gebze Multistack Chiller Servisi, Tekirdağ Multistack Chiller Servisi, Edirne Multistack Chiller Servisi, Çorlu Multistack Chiller Servisi, Çerkezköy Multistack Chiller Servisi, Hadımköy Multistack Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Multistack Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş