Aldağ Multicool Chiller Servisi

Aldağ Multicool Chiller Servisi

  • 3521 defa

Aldağ Chiller Servisi

EKC GRUP Multicool Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Multicool, Multicool Hassas Kontrol Cihazları ve Multicool Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Multicool Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Multicool Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Multicool Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Multicool Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Multicool Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Multicool Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Multicool Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Multicool Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Multicool Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Multicool Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Multicool Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Multicool Chiller Servisi, Gebze Multicool Chiller Servisi, Tekirdağ Multicool Chiller Servisi, Edirne Multicool Chiller Servisi, Çorlu Multicool Chiller Servisi, Çerkezköy Multicool Chiller Servisi, Hadımköy Multicool Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Multicool Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Ortam

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş