Montair Chiller Servisi

Montair Chiller Servisi

  • 2847 defa

Montair Chiller Servisi

EKC GRUP Montair Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Montair , Montair Hassas Kontrol Cihazları ve Montair Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Montair Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Montair Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Montair Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Montair Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Montair Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Montair Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Montair Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Montair Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Montair Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Montair Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Montair Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Montair Chiller Servisi, Gebze Montair Chiller Servisi, Tekirdağ Montair Chiller Servisi, Edirne Montair Chiller Servisi, Çorlu Montair Chiller Servisi, Çerkezköy Montair Chiller Servisi, Hadımköy Montair Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Montair Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş