Midea Chiller Servisi

Midea Chiller Servisi

  • 3558 defa

Midea Chiller Servisi

EKC GRUP Midea Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Midea , Midea Hassas Kontrol Cihazları ve Midea Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Midea Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Midea Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Midea Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Midea Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Midea Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Midea Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Midea Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Midea Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Midea Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Midea Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Midea Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Midea Chiller Servisi, Gebze Midea Chiller Servisi, Tekirdağ Midea Chiller Servisi, Edirne Midea Chiller Servisi, Çorlu Midea Chiller Servisi, Çerkezköy Midea Chiller Servisi, Hadımköy Midea Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Midea Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş