McQuay Chiller Servisi

McQuay Chiller Servisi

  • 3592 defa

McQuay Chiller Servisi

EKC GRUP McQuay Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, McQuay , McQuay Hassas Kontrol Cihazları ve McQuay Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde McQuay Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, McQuay Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. McQuay Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde McQuay Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak McQuay Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

McQuay Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. McQuay Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, McQuay Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim McQuay Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup McQuay Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, McQuay Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul McQuay Chiller Servisi, Gebze McQuay Chiller Servisi, Tekirdağ McQuay Chiller Servisi, Edirne McQuay Chiller Servisi, Çorlu McQuay Chiller Servisi, Çerkezköy McQuay Chiller Servisi, Hadımköy McQuay Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi McQuay Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş