Lennox Chiller Servisi

Lennox Chiller Servisi

  • 3336 defa

Lennox Chiller Servisi

EKC GRUP Lennox Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Lennox , Lennox Hassas Kontrol Cihazları ve Lennox Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Lennox Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Lennox Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Lennox Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Lennox Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Lennox Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Lennox Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Lennox Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Lennox Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Lennox Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Lennox Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Lennox Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Lennox Chiller Servisi, Gebze Lennox Chiller Servisi, Tekirdağ Lennox Chiller Servisi, Edirne Lennox Chiller Servisi, Çorlu Lennox Chiller Servisi, Çerkezköy Lennox Chiller Servisi, Hadımköy Lennox Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Lennox Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş