Industrial Frigo Chiller Servisi

Industrial Frigo Chiller Servisi

  • 4132 defa

Industrial Frigo Chiller Servisi

EKC GRUP Industrial Frigo Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Industrial Frigo, Industrial Frigo Hassas Kontrol Cihazları ve Industrial Frigo Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Industrial Frigo Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Industrial Frigo Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Industrial Frigo Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Industrial Frigo Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Industrial Frigo Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Industrial Frigo Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Industrial Frigo Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Industrial Frigo Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Industrial Frigo Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Industrial Frigo Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Industrial Frigo Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Industrial Frigo Chiller Servisi, Gebze Industrial Frigo Chiller Servisi, Tekirdağ Industrial Frigo Chiller Servisi, Edirne Industrial Frigo Chiller Servisi, Çorlu Industrial Frigo Chiller Servisi, Çerkezköy Industrial Frigo Chiller Servisi, Hadımköy Industrial Frigo Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Industrial Frigo Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş