İmbat Chiller Servisi

İmbat Chiller Servisi

  • 3057 defa

İmbat Chiller Servisi

EKC GRUP İmbat Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, İmbat , İmbat Hassas Kontrol Cihazları ve İmbat Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde İmbat Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, İmbat Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. İmbat Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde İmbat Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak İmbat Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

İmbat Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. İmbat Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, İmbat Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim İmbat Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup İmbat Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, İmbat Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul İmbat Chiller Servisi, Gebze İmbat Chiller Servisi, Tekirdağ İmbat Chiller Servisi, Edirne İmbat Chiller Servisi, Çorlu İmbat Chiller Servisi, Çerkezköy İmbat Chiller Servisi, Hadımköy İmbat Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi İmbat Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş