Hyfra-pedia Chiller Servisi

Hyfra-pedia Chiller Servisi

  • 4576 defa

Hyfra-pedia Chiller Servisi

EKC GRUP Hyfra-pedia Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Hyfra-pedia , Hyfra-pedia Hassas Kontrol Cihazları ve Hyfra-pedia Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Hyfra-pedia Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Hyfra-pedia Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Hyfra-pedia Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Hyfra-pedia Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Hyfra-pedia Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Hyfra-pedia Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Hyfra-pedia Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Hyfra-pedia Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Hyfra-pedia Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Hyfra-pedia Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Hyfra-pedia Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Hyfra-pedia Chiller Servisi, Gebze Hyfra-pedia Chiller Servisi, Tekirdağ Hyfra-pedia Chiller Servisi, Edirne Hyfra-pedia Chiller Servisi, Çorlu Hyfra-pedia Chiller Servisi, Çerkezköy Hyfra-pedia Chiller Servisi, Hadımköy Hyfra-pedia Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Hyfra-pedia Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş