Frigel Chiller Servisi

Frigel Chiller Servisi

  • 4197 defa

Frigel Chiller Servisi

EKC GRUP Frigel Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Frigel , Frigel Hassas Kontrol Cihazları ve Frigel Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Frigel Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Frigel Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Frigel Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Frigel Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Frigel Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Frigel Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Frigel Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Frigel Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Frigel Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Frigel Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Frigel Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Frigel Chiller Servisi, Gebze Frigel Chiller Servisi, Tekirdağ Frigel Chiller Servisi, Edirne Frigel Chiller Servisi, Çorlu Frigel Chiller Servisi, Çerkezköy Frigel Chiller Servisi, Hadımköy Frigel Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Frigel Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş