Euro Chiller Servisi

Euro Chiller Servisi

  • 3015 defa

Euro Chiller Servisi

EKC GRUP Euro Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Euro , Euro Hassas Kontrol Cihazları ve Euro Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Euro Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Euro Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Euro Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Euro Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Euro Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Euro Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Euro Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Euro Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Euro Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Euro Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Euro Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Euro Chiller Servisi, Gebze Euro Chiller Servisi, Tekirdağ Euro Chiller Servisi, Edirne Euro Chiller Servisi, Çorlu Euro Chiller Servisi, Çerkezköy Euro Chiller Servisi, Hadımköy Euro Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Euro Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş