Clivet Chiller Servisi

Clivet Chiller Servisi

  • 3366 defa

Clivet Chiller Servisi

EKC GRUP Clivet Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Clivet , Clivet Hassas Kontrol Cihazları ve Clivet Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Clivet Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Clivet Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Clivet Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Clivet Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Clivet Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Clivet Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Clivet Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Clivet Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Clivet Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Clivet Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Clivet Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Clivet Chiller Servisi, Gebze Clivet Chiller Servisi, Tekirdağ Clivet Chiller Servisi, Edirne Clivet Chiller Servisi, Çorlu Clivet Chiller Servisi, Çerkezköy Clivet Chiller Servisi, Hadımköy Clivet Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Clivet Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Ek Bilgi

  • Harita:

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş