Clint Chiller Servisi

Clint Chiller Servisi

  • 3568 defa

Clint Chiller Servisi

EKC GRUP Clint Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Clint, Clint Hassas Kontrol Cihazları ve Clint Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Clint Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Clint Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Clint Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Clint Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Clint Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Clint Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Clint Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Clint Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Clint Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Clint Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Clint Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Clint Chiller Servisi, Gebze Clint Chiller Servisi, Tekirdağ Clint Chiller Servisi, Edirne Clint Chiller Servisi, Çorlu Clint Chiller Servisi, Çerkezköy Clint Chiller Servisi, Hadımköy Clint Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Clint Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş