Climax Chiller Servisi

Climax Chiller Servisi

  • 3466 defa

Climax Chiller Servisi

EKC GRUP Climax Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Climax , Climax Hassas Kontrol Cihazları ve Climax Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Climax Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Climax Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Climax Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Climax Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Climax Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Climax Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Climax Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Climax Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Climax Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Climax Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Climax Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Climax Chiller Servisi, Gebze Climax Chiller Servisi, Tekirdağ Climax Chiller Servisi, Edirne Climax Chiller Servisi, Çorlu Climax Chiller Servisi, Çerkezköy Climax Chiller Servisi, Hadımköy Climax Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Climax Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş