Climaveneta Chiller Servisi

Climaveneta Chiller Servisi

  • 3595 defa

Climaveneta Chiller Servisi

EKC GRUP Climaveneta Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Climaveneta , Climaveneta Hassas Kontrol Cihazları ve Climaveneta Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Climaveneta Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Climaveneta Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Climaveneta Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Climaveneta Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Climaveneta Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Climaveneta Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Climaveneta Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Climaveneta Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Climaveneta Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Climaveneta Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Climaveneta Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Climaveneta Chiller Servisi, Gebze Climaveneta Chiller Servisi, Tekirdağ Climaveneta Chiller Servisi, Edirne Climaveneta Chiller Servisi, Çorlu Climaveneta Chiller Servisi, Çerkezköy Climaveneta Chiller Servisi, Hadımköy Climaveneta Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Climaveneta Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş