BlueBox Chiller Servisi

BlueBox Chiller Servisi

  • 3147 defa

BlueBox Chiller Servisi

EKC GRUP BlueBox Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, BlueBox, BlueBox Hassas Kontrol Cihazları ve BlueBox Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde BlueBox Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, BlueBox Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. BlueBox Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde BlueBox Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak BlueBox Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

BlueBox Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. BlueBox Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, BlueBox Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim BlueBox Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup BlueBox Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, BlueBox Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul BlueBox Chiller Servisi, Gebze BlueBox Chiller Servisi, Tekirdağ BlueBox Chiller Servisi, Edirne BlueBox Chiller Servisi, Çorlu BlueBox Chiller Servisi, Çerkezköy BlueBox Chiller Servisi, Hadımköy BlueBox Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi BlueBox Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş