Aldağ Chiller Servisi

Aldağ Chiller Servisi

  • 3828 defa

Aldağ Chiller

EKC GRUP Aldağ Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Aldağ, Aldağ Hassas Kontrol Cihazları ve Aldağ Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Aldağ Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Aldağ Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Aldağ Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Aldağ Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Aldağ Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Aldağ Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Aldağ Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Aldağ Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Aldağ Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Aldağ Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Aldağ Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Aldağ Chiller Servisi, Gebze Aldağ Chiller Servisi, Tekirdağ Aldağ Chiller Servisi, Edirne Aldağ Chiller Servisi, Çorlu Aldağ Chiller Servisi, Çerkezköy Aldağ Chiller Servisi, Hadımköy Aldağ Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Aldağ Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Ortam

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş