Airwell Chiller Servisi

Airwell Chiller Servisi

  • 3633 defa

Airwell Chiller Servisi

EKC GRUP Airwell Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Airwell , Airwell Hassas Kontrol Cihazları ve Airwell Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Airwell Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Airwell Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Airwell Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Airwell Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Airwell Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Airwell Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Airwell Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Airwell Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Airwell Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Airwell Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Airwell Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Airwell Chiller Servisi, Gebze Airwell Chiller Servisi, Tekirdağ Airwell Chiller Servisi, Edirne Airwell Chiller Servisi, Çorlu Airwell Chiller Servisi, Çerkezköy Airwell Chiller Servisi, Hadımköy Airwell Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Airwell Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş