Airdelae Chiller Servisi

Airedale Chiller Servisi

  • 3479 defa

Airedale Chiller Servisi

EKC GRUP Airedale Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Airedale , Airedale Hassas Kontrol Cihazları ve Airedale Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Airedale Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Airedale Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Airedale Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Airedale Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Airedale Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Airedale Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Airedale Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Airedale Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Airedale Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Airedale Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Airedale Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Airedale Chiller Servisi, Gebze Airedale Chiller Servisi, Tekirdağ Airedale Chiller Servisi, Edirne Airedale Chiller Servisi, Çorlu Airedale Chiller Servisi, Çerkezköy Airedale Chiller Servisi, Hadımköy Airedale Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Airedale Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş