Clivet Chiller Servisi

Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi

  • 2278 defa

Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi

EKC GRUP Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Clivet Su Soğutmalı, Clivet Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve Clivet Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Clivet Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Clivet Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Clivet Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Clivet Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Clivet Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Clivet Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Clivet Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Clivet Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Clivet Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, Gebze Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, Tekirdağ Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, Edirne Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çorlu Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çerkezköy Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi, Hadımköy Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Clivet Su Soğutmalı Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Benzer Öğeler (etikete göre)

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş