Clint Chiller Servisi

Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi

  • 2070 defa

Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi

EKC GRUP Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Clint Su Soğutmalı, Clint Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve Clint Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Clint Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Clint Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Clint Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Clint Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Clint Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Clint Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Clint Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Clint Su Soğutmalı Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Clint Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Clint Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, Gebze Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, EdirneTekirdağ Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çorlu Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çerkezköy Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi, Hadımköy Clint Su Soğutmalı Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Clint Su Soğutmalı Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş