Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi

  • 1955 defa

Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi

EKC GRUP Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi olarak; Soğutma Grupları, Carrier Su Soğutmalı, Carrier Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve Carrier Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Carrier Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Carrier Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Carrier Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Carrier Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Carrier Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Carrier Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Carrier Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Carrier Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Carrier Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, Gebze Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, Tekirdağ Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, Edirne Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çorlu Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, Çerkezköy Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi, Hadımköy Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisi ve Sanayi bölgesi Carrier Su Soğutmalı Chiller Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş